Cifti filmohet duke bërë seks në makinë ndërsa ecin me 110 km/h

Kliko per me shume info

Ndodh edhe keshtu, dhe cmenduritë e njerëzve nuk kanë fund.

Çifti filmohet teksa kryente marrëdhënie seksuale në makinë gjatë kohës që partneri ishte duke i dhënë me shpejtësi mbi 100 km/h.

Kliko per me shume info

Ngjarja është filmuar në Argjentinë nga automjetet e tjera që ishin dukë udhëtuar në autostradë 9 që lidh Buenos Aires me kufirin pranë Bolivinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.