Burri i pret duart gruas me sëpatë

Një burrë xheloz i ka prerë duart së shoqes me një sëpatë, pasi e akuzonte se ajo kishte një të dashur të fshehtë.

Sulmi i egër që i është bërë gruas ka tmerruar mjekët rusë, të cilët kanë arritur të qepin njërën dorë, por nuk kanë mundur të shpëtojnë tjetrën.

Kliko per me shume info

Sipas The Sun, Dmitry Grachyov, 26 vjeç, e çoi gruan e tij Margarita, nënë e dy fëmijëve të tij, në një pyll pasi e akuzoi se ishte jobesnike ndaj martesës së tyre.

LEXO EDHE:  Prindërit nuk ishin dakord, shqiptarja merr propozimin fantastik për martesë

Ai përdori fillimisht një sëpatë për të goditur gishtat ndërsa përpiqej ta torturonte duke i kërkuar të pranonte se ajo kishte një të dashur, por ajo i mohoi akuzat e tij.

Gjaku i gruas nisi të rridhte nga të dyja duart, ndërsa Grachyov më pas e çoi nënën e fëmijëve të tij në spital dhe iu dorëzua policisë.

LEXO EDHE:  Keni plane për sot dhe nesër? Shikoni më parë si do të jetë moti

Dora e djathtë dhe krahët ishin “dëmtuar keqazi” gjatë përpjekjeve të gruas për të shpëtuar, thanë mjekët. Çifti kishte pesë vjet martesë dhe ka dy fëmijë, djem të moshës tre dhe katër vjeç./tvklan/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here