Bleona Qerreti zbulon dhuratën e veçantë të Blendi Fevziut, 9 vite më parë

Kliko per me shume info

Miqësia mes gazetarit Blendi Fevziu dhe Bleona Qerretit mesa duket qenka përtej asaj që shihet në ekran.

Blendi ka marrë një falendërim publik nga këngëtarja për një dhuratë të para 9 viteve.

Kliko per me shume info

Me një postim në InstaStory, Bleona na ka zbuluar se Blendi Fevziu është një prej miqve të mirë të saj, kjo edhe për faktin se ajo i drejtohet Blendit me termin përkëdhelës të zemrës “xhemla”.

Në fotot e Bleonës shihet një varëse çelësash, përbri të cilës Bleona shkruan:

Blendi Fevziu xhemla look!!! Kjo dhurata jote cartier është tek çelësat e mi për 9 vjet, love you!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.