Publikohen mesazhet e Bes Kallakut me Xhenin e BB9

Kliko per me shume info

Xheni ishte një nga ish-banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar.

Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh.

Kliko per me shume info

Pavarësisht kësaj Xheni ndjek hap pas hapi zhvillimet në vend. Gjatë spektaklit të Këngës Magjike ajo ka postuar në rrjetet sociale pjesë nga humori i Bes Kallakut.

Dhe Besi nuk ka qëndruar aspak indiferent ndaj saj. Ai e ka falënderuar për publikimin, ndërsa ajo ia kthen ‘Je ma i miri.’

‘Rrofsh të rujt Zoti edhe un e kam qejf shum dialektin tënd, shqip e italisht bashkë. Si me qenë prej Laqi’ ja ka kthyer Besi me humor.

Deri më tani nuk ishim në dijeni të simpatisë së Besit për Xhenin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.