Bella nxjerr gjoksin në ndeshje basketbolli

Kliko per me shume info

Ditë më parë ajo ishte në Dubai për hapjen e hotelit Bvlgari, përpara se të fluturonte për në Londër.

Dhe Bella Hadid iu kthye sërish jetës në New York, derisa u pa në Big Apple, ku mori pjesë në një ndeshje basketbolli në Madison Square Garden, të martën, përcjell Bota sot.

Kliko per me shume info

Modelja 21 vjeçare mori gjithë vëmendjen, derisa po ndiqte ndeshjen Los Angeles Lakers Vs New York Knicks.

E veshur në xhinse dhe një bluzë të bardhë, ajo ekspozoi gjoksin tejet seksi.

1 COMMENT

  1. ka nxjerre xhoksin ,, ,,,?????? KU E KENI PARE JU TE NXJERRE JASHTE …. MOS I EXAGIRONI GJERAT …ESHTE ULUR PER …. POR SKA ASGJE ANORMALE PER BOTEN E CIVILIZURA … PER AMERIKANET PER EUROPIANET …VETEM NE DISA VENDE JO TE ZHVILLUARA ..MUND TA UAJNE KETE .GEST ..PROVOKIM …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.