Atmosferë festash në shtëpinë e Ledina Çelos, ja si duket shtëpia e saj këtë dhjetor

Kliko per me shume info

Në këto ditë të ftohta dhjetori shumë personazhe të njohur kanë hapur dyert e shtëpisë e na kanë treguar se si i kanë dekoruar ato me rastin e festave të fundvitit.

Listës i shtohet sot edhe këngëtarja e njohur Ledina Çelo, e cila prej shumë kohësh jeton në Gjermani. Edhe pse tashmë është tërhequr nga muzika, Ledina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Kësaj radhe ajo na ka treguar se si duket shtëpia e saj këtë dhjetor. Në një ambjent ku mbizotëron ngjyra e bardhë, janë vendosur zbukurimet tradicionale të Vitit të Ri, bredhi dhe shumë shumë drita.

Dhe akoma më të ëmbël e bëjnë atmosferën dy fëmijët e vegjël të Ledinës, të cilët të ulur pranë oxhakut po shijojnë nga një filxhan çaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.