Aksident i tmerrshëm i 4 shqiptarëve në Itali, një në gjendje kritike

Kliko per me shume info

Kater shqiptarë kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ndodhi sot në Itali.

Sipas mediave italiane aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotmën rreth orës 10:30.

Kliko per me shume info

Tre prej të aksidentuarve janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën, ndërsa personi i katërt është në gjendje kritike.

Raportohet se 4 shqiptarët janë dërguar në spitalet Bassano dhe Castelfranco.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.