Aksident i rëndë/ Makina përplas motorin, humb jetën kalimtarja

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në Durrës, në vendin e quajtur Ura e Dajlanit.

Nga të dhënat e para mësohet se një makinë tip “Audi” është përplasur me një motor teksa ishin duke udhëtuar.

Kliko per me shume info

Si pasojë e aksidentit viktimë ka mbetur një grua kalimtare.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe është duke punuar për të zbardhur shkaqet e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.