Agnesa shkëlqen në sesionin e ri si bjonde

Agnesa Vuthaj po vazhdon të tregojë se është një nga femrat më atraktive shqiptare.

Bukuroshja shqiptare gjithnjë shfaqet bukur dhe atraktive.

Kliko per me shume info

Kësaj radhe ajo ka realizuar një fotosesion ku promovon lindjën e re të veshjeve të saj. Por, harroni këtë, Agnesa është ajo që rrëmben vëmendjen.

Ajo shfaqet me veshje elegante të krijuara prej vet saj dhe akcesorë të brendit të saj.

LEXO EDHE:  Roza Lati bën deklaratën e fortë: Ky drejtor i televizionit të njohur më ka ngacmuar

Agnesa po tregon se është sikur vera dhe se nuk njeh moshë, sa më e vjetër, aq më e mirë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here