Aborton fëmijën e saj, gruaja xheloze vret adoleshenten shtatzënë dhe i çan barkun

Kliko per me shume info

Një adoleshente shtatzënë shtatë muajsh u vra dhe iu hoq fëmija nga barku nga një grua xheloze që donte fëmijën e saj pasi kishte vuajtur nga një abort.
Vrasësja sadiste kanosi studenten Gabrielle Barcelos Silva në shtëpinë e saj në Uberlandia, Brazil, me pretendimin se do ti jepte asaj rrobat e foshnjës.

Ajo përziu kafe e saj me drogë, e mbyti atë dhe ia hapi barkun me një thikë për të hequr fëmijën e saj.
Vrasësja 38-vjeçare pastaj njoftoi urgjencën duke pretenduar se ajo kishte lindur në rrugë.

Kliko per me shume info

Kur ajo arriti në spital, mjekët dyshuaan dhe thërritën policinë dhe gruaja më vonë rrëfeu krimin e saj të ashpër, raporton DailyMail.

Djali 14-vjeçar i vrasëses e gjeti trupin e Gabrielle të mbështjellë në një batanije në shtëpinë e tyre të rrënuar.

Vetëm një ditë para vrasjes së saj brutale, Gabrielle, 18 vjeç, publikoi një foto me fëmijën e saj në rritje: “Unë jam gruaja më e lumtur në botë”.

Sot u raportua se vrasësja vuri në zbatim n planin e saj të tmerrshëm për të marrë fëmijën e Gabrielle pasi partneri i saj 34-vjeçar, i cili gjithashtu është arrestuar, e kërcënoi se do ta linte kur ajo dështoi fëmijën. /lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.