A do e propozosh Selenën për martesë? Ja si përgjigjet Justin Bieber

Kliko per me shume info

Pas ndarjes nga i dashuri i saj prej 10 muajsh The Weeknd, Selena Gomez i ka befasuar të gjithë pasi vendosi të rikthehet me dashurinë e saj të vjetër Justin Bieber.

Ishte gjëja e fundit që shumë njerëz prisnin nga aktorja dhe këngëtarja e famshme.

Kliko per me shume info

Por janë ngritur pyetje nga fansat nëse Justin Bieber do të martohet me 25-vjeçaren.

Një gazetar ka arritur që të marrë përgjigjjen përmes një pyetje që i ka bërë 23-vjeçarit: A do ti ulesh në gjunjë Selenës?

Justin nuk ka është përgjigjur me fjalë por me gjest.

Ai vetëm ka buzëqeshur dhe u skuq tërësisht, më pas u fut në makinë. Reagimi i tij i ka thënë të gjitha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.