65 -vjeçari mendon të lërë gruan pas 43 vitesh martesë/”Jam më shumë kujdestari, se sa burri i saj”

Një gjysh 65-vjeçar ka bërë publike një ndëryrje kirurgjikale të palejuar për vendosjen e një rrjete në vaginën e gruas së tij, e cila i ka shkatërruar jetën bashkëshortes së tij të dashur.

John Sharman, nga Reading, tregoi për operacionin skandal të Lynne-it, i cili e la atë në dhimbje të padurueshme dhe të paaftë për të bërë seks.

Kliko per me shume info

Pas publikimit të qindra historive të ngjashme, ai vendosi t’i tregojë MailOnline për vuajtjet e saj të vështira nga pikëpamja e një njeriu, e cila shpesh harrohet mes historive të grave të zemëruara që kanë folur, në një përpjekje për të rritur ndërgjegjësimin për temën e cila deri më tani është lënë në heshtje.

Babai i tij tre fëmijëve ka menduar për divorcin nga znj. Sharman, me të cilën ai ka qenë i martuar për 43 vjet, për shkak të efektit që ndërhyrja ka pasur në martesën e tyre.

Z. Sharman, i cili u takua me gruan e tij në një klub shahu, i tha MailOnline: “Kjo ka ndikim në marrëdhënien tonë dhe tani unë jam më shumë kujdestari i saj, se sa i dashuri dhe burri i saj.

Ajo është lënë në një dhimbje të vazhdueshme që ka ndryshuar plotësisht jetën tonë seksuale, jetën shoqërore dhe mënyrën se si veprojmë dhe atë që bëjmë”.

Rrjeta transvaginale është një implant ni përdorur për të trajtuar prolapsën e legenit dhe mosmbajtjen e urinës stinore tek gratë. Dizajni i produktit dhe teknika e implantimit kanë rezultuar në komplikime serioze, siç janë erozioni dhe shpimi i organeve./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.