Shkrumbohet nga zjarri shtëpia në Bulqizë

Kliko per me shume info

Një shtëpi është përfshirë nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit në fshatin Ostren në Bulqizë.

Burime bëjnë me dije se shtëpia është në pronësi të Fehmi Dukës dhe 6 anëtarët e familjes kanë mbetur të pastrehë.

Kliko per me shume info

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes dhe policia ndodhet në vendngjarje për të bërë hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.