Zjarr në mes të bllokut, rrezikohen makinat

Kliko per me shume info

Kazanët e plehrave janë përfshirë nga flakët në zonën e ‘Kinema Agimit’ në ish-bllok, në kryeqytet dhe si pasojë rrezikohen makinat e parkuara aty pranë.

Kliko per me shume info

Flakë dhe tym janë këto pamjet që vijnë nga vendi i ngjarjes, ku është e qartë se zjarri është i qëllimshëm.

Ndërkohë, shërbimet zjarrfikëse ka mbërritur në vengjarje për të bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.