Zhduken dy vajzat adoleshente në Tiranë, ja dyshimet e policisë

Kliko per me shume info

Dy vajza adoleshente janë shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës. Kjo ndodhi pasi familjarët e tyre i kanë denoncuar në polici si të zhdukuara.

Policia dyshon se ato kanë ikur drejt Kosovës. Njoftimi i policisë Tiranë për ngjarjen:

Kliko per me shume info

Më datë 20.11.2017, shtetasit M.P dhe B.O, vjeç 23 e 44, kallëzojnë se në mëngjes janë nisur për në shkollë dhe nuk janë kthyer, motra dhe vajza A.O dhe E.P, vjeç 16 e 16, nxënëse në vitin e dytë të një shkolle të mesme, të cilat dyshohen se mund të jenë larguar në drejtim të Kosovës.

Punohet për gjetjen e tyre. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.