Zbulohet sozia e aktorit

Kliko per me shume info

 Një nga aktorët e preferuar dhe më të paguar turq është ai që për shqiptarë u bë i njohur nga seriali “Dashuri e Ndaluar” i cili u transmetuan në TV Klan.

Në rolin e Behlulit ai arriti të bëjë përvete të gjitha vajzat shqiptare si një mashkull tepër simpatik.

Kliko per me shume info

Emri i vërtet i tij është Kıvanç Tatlıtuğ dhe ka luajtur disa nga serialet më të suksesshme turke.

Së fundmi është zbuluar edhe sozia e tij, një person që i ngjan identik. Bëhet fjalë për Austin Lyle i cili mund të ngatërrohet fare lehtë në pamje me Kıvanç Tatlıtuğ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.