Zbulohet shkaku i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm

Kanë kaluar gati tre muaj nga vdekja e papritur e bodybuilder-it të famshëm amerikan Rich Piana, dhe TMZ ka zbuluar një dokument që tregon shkakun shokues të vdekjes së tij.

Kliko per me shume info

Raporti i vdekjes nga hetuesit thekson se 46-vjeçari Piana thithte me hundë pluhur suplementesh për palestër si të ishte kokainë.

E dashura e tij, Chanel Jansen tha se shtëpia e Pianas ishte e mbushur me suplemente për palestër e llojit CON-CRET (Lemon Lime), e cila reklamohet si një produkt me doza të larta kafeine.

LEXO EDHE:  Frikë nga lufta? Erdogan bën hapa pas: Nuk dëshirojmë tensione me Greqinë
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here