Zbulohet mesazhi ‘sekret’ drejt administratës: Vjen kryeministri në Vlorë, të gjithë në shesh (FOTO)

Kliko per me shume info

Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale komenton dështimin e mitingut që kishte planifikuar Edi Rama në “Sheshin e Flamurit” në Vlorë me rastin e 105-vjetorit të Pavarësisë.

“Noriega kishte planifikuar një miting madhështor në Sheshin e Flamurit për 105 vjetorin e Pavarësisë. Por hashashi që mbushi këtë shesh dhe makina në flakë në bulevardin kryesor, e katandisën në vetmi të frikshme fitimtarin humbës. Ai përfundoi në një sallë të bashkise duke u mallëngjyer nga përjargiet e Lelit të frymëzuar nga veset e tij.

Kliko per me shume info

Këtu keni edhe urdhërin nga DAR dhe Bashkia e partisë për punonjesit peër mitingun në Sheshin e Flamurit, që dështoi pa u mbledhur!”, shkruan Berisha në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.