Zbardhet urdhëri/ Priten debate të forta në Kuvend, ja për çfarë do të diskutohet

Kjo për faktin se në rendin e ditës së punimeve të Kuvendit janë përfshirë pr/buxheti për 2018 si dhe paketa fiskale që e shoqëron atë.

Kliko per me shume info

Në urdhërin e Kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi përfshihen 13 pika në rendin e ditës.

Pritët që seance të jetë e mbushur me debate të ashpra mes mazhorancës dhe opozitës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.