Ylli Limani: Burrin e Tunës e kam shok

Kliko per me shume info

Ka kaluar vetëm pak kohë që nga lajmi se mes Ylli Limanit dhe Tunës pati një lidhje.

Por kjo nuk ishte aspak e vërtet pasi mes tyre ka një shoqëri shumë të mirë.

Kliko per me shume info

Madje këngëtari në Thumb ka treguar se edhe me Patrisin ka një marrëdhënie shumë të mirë.

Pa ngurrim, Ylli ka treguar: “Ai është njëri prej miqve të mi më të afërt që kam, të dy si çift janë njerëz që I dua dhe kënaqem kur rri me ta”.

Kështu që përfundimisht mes tyre nuk ka asgjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.