Xhensila rrëfehet pas dasmës: I kushtoj rëndësi gatimit dhe pastrimit në shtëpi

Pas dasmës dhe muajit të mjaltit, Xhensila i është rikthyer angazhimeve në muzikë. Për ‘Mirage’, këngëtarja ka thënë se pas një jave do të nis përgatitjet për klipin e këngës që ajo i dedikoi Besit gjatë dasmës me titullin ‘’Ti e ke çelësin e zemrës sime’’.

Një dasmë sikurse e Besit dhe Xhensilës është e qartë se ka kosto shumë të lartë, e për këtë gjë këngëtarja ka folur për herë të parë.

LEXO EDHE:  Pyetet për ‘Lolitën’ dhe sulmet e hapura ndaj saj, përgjigjja s’është ajo që prisni
Kliko per me shume info

Ajo u shpreh: E di që do t’ju duket e pabesueshme, por nuk kam qenë brenda këtyre diskutimeve. Thjesht kam dashur të qetësohem sepse ka qenë një punë e madhe nga dasma”.

Xhensila ka thënë gjithashtu se tani i kushton më shumë kohë shtëpisë, gatimit dhe sigurisht pastërtisë së shtëpisë. Ajo thotë se i pëlqen më shumë të përgatisë gatime tradicionale shqiptare.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here