Xhensila Pere aksidentohet gjatë provave/ Ja çfarë ka ndodhur

Kliko per me shume info

Xhensila Pere, konkurrente në “Dance with me” e ka akoma me pikëpyetje pjesëmarrjen sonte në spektakël. Ish-missi është aksidentuar duke lënduar keq këmbën. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Xhensila në Instagram duke postuar një foto me këmbën e fashuar e duke pyetur:

“Si do të kërcej unë sonte?

Kliko per me shume info

 

 

Postimi i Xhensilës
Xhensila Pere dhe Trim Jetullahu janë një nga çiftet më të dashur për publikun në spektaklin “Dance with me”, duke dhuruar show çdo të hënë mbrëma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.