Halloween-i shndërron Xhensila Myrtezajn, këngëtarja tremb të gjithë (Foto)

Kliko per me shume info

E ëmbla dhe e bukura Xhensila, ndërroi fytyrën natën e Halloween-it.

Përmes një foto të publikuar në Instagram, këngëtarja paraqet fytyrën që ka trembur miqtë e saj për këtë festë, por jo vetëm.

Kliko per me shume info

Fansat e saj, mbeten të habitur nga ai make-up, që dukej gati si e vërtetë.

Për më tej, shihni fotot e saj:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.