Xhemali kërkon të ndahet, deklarata e Erjonës e lë pa fjalë: Do t’ju tregoj sekretet përvëluese të futbollistëve nga dhomat e Serisë A

“Së shpejti do të dalë në treg libri im dhe do të jetë përvëlues. Do të tregoj të gjithë sekretet dhe ato që ndodhin në dhomat e zhveshjes së Serisë A”, ka thënë Erjona Sulejmani, bashkëshortja e deritanishme e Blerim Xhemailit, në emisionin “Non Solo Calcio”.

Kjo deklaratë e Erjonës ka ardhur fill pasi Xhemaili u shpreh se do të ndahej, nën akuzën se e kishte shfrytëzuar për tu bërë e famshme.

LEXO EDHE:  Këtë nuk e priste: Shihni ç’i ndodhi Encës pasi leu flokët për herë të parë
Kliko per me shume info

Për momentin nuk dihen shumë detaje nga ky libër dhe nëse në të përfshihet edhe ish-bashkëshorti i saj, Xhemaili.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here