S’ka më ‘bravo çuna’, Xhafaj i përgëzon ndryshe aksionet e suksesshme të Policisë

Kliko per me shume info

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me arrestimin e disa personave si pjesë e një strukture kriminale në qytetin e Fierit.

Përmes rrjetit social “Twitter”, Xhafaj ka përgëzuar Policinë për këtë sukses, sigurisht jo me fjalët “bravo cuna”, të cilat i kemi dëgjuar shpesh nga ish-ministri i Brendshëm, Tahiri.

Kliko per me shume info

“Në Fier u realizua goditja e parë e Forca E Ligjit: një grup më pak nga lista e narkotrafikut, tashmë i asgjësuar. Përgëzime Policisë Fier dhe strukturave të Drejtorisë Qendrore për këtë sukses!Të vendosur për spastrim të plotë të grupeve kriminale dhe sekuestrim të aseteve të tyre”, shkruan Xhafaj në Twitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.