Video/ Vritet me armë zjarri tifozi, hyri në fushë për të goditur futbollistët

Futet në fushë për të goditur futbollistët, por përfundon i vdekur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë një ndeshje të një kategorie të ulët të futbollit në Meksikë.

Kliko per me shume info

Tifozi u qëllua nga një prej tifozëve kundërshtarë brenda në fushën e lojës. Ai shihet teksa i afrohet lojtarëve dhe befas shembet në tokë, më pas duket ekzekutori i cili afrohet dhe qëllon përsëri viktimën.

LEXO EDHE:  Vlonjati i qan hallin Aldos: O vëlla, si ia bën që në mëngjes...? Dhe merr përgjigjen që nuk e priste

Ngjarja ka ndodhur në Fresnillo, qyteti i dytë më i madh në rajonin qendror të Meksikës në Zacatecas.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here