Vjedh Porsche-in në Serbi dhe “shet mend” në rrugët e Tiranës, policia në kërkim të 26-vjeçarit

Kliko per me shume info

Policia e Tiranës bën me dije se është vënë në kërkim të një djali, pasi është pikasur duke lëvizur me makinë të vjedhur në kryeqytet.

Kliko per me shume info

Mësohet se 26-vjeçari me iniciale K.V, është vënë në kërkim pasi mjeti tip “Porsche” në pronësi te tij, rezulton i vjedhur në Serbi.

Blutë e kryeqytetit kanë mundur që të bllokojnë mjetin, ndërsa është shpallur në kërkim i riu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.