Viola Spiro është shfaqur serioze

Kliko per me shume info

Viola nuk ka mohuar asnjë nga zërat që lidhen me arrestimin e partnerit te saj, por ka bërë disa postime neutrale në rrjetet sociale duke u munduar të tregojë se është mjaft indiferente ndaj situatës.

I dashuri i moderatores është akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike Valentin Selaj, është arrestuar nga autoritetet italiane tre ditë më parë.

Kliko per me shume info

Teksa dje ajo ka publikuar një video ku udhëtonte me makinë ndërsa në sfond dëgjohej muzikë ritmike.

Sot biondja bukuroshe ka reaguar sërish duke postuar një foto me të bardha. E veshur me një kostum sportiv, Viola është shfaqur serioze, e po ashtu ka sfiduar mediat dhe lajmet për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.