Vidhnin sende të çmuara/ Në pranga dy shqiptarë

Kliko per me shume info

Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e dy shtetasve shqiptarë të cilët akuzohen për një sërë vjedhjesh.

Kliko per me shume info

Sikurse kanë raportuar mediat italiane shqiptarët emrat e të cilëve nuk janë bërë të ditur, ndërsa mosha e të cilëve raportohet të jetë 34 dhe 39 vjeç.

Shqiptarët u kapën në rrugën “Semitecola” brenda një makine tip “Peugeot 206” në Padova.

Policia është duke vijuar punën, ndërsa shqiptarët janë dërguar në stacionin e policisë dhe do të qëndrojnë në qendrën e riatdhesimit në Bari.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.