Vëllai i Edi Ramës emërohet drejtor i përgjithshëm, ja çfarë shkruan sot shtypi sportiv

Kliko per me shume info

Largimi i trajnerit Iuliano do pasohet me ndryshime të reja te skuadra e Partizanit. Drejtori i “Visport.al”, Fation Shehu, gjatë emisionit “Rubrika Sportive” në TVSH ka zbuluar një zhvillim të ri që pritet të ndodhë në kampin e kuq.

 

Kliko per me shume info

Sipas tij vëllai i kryeministrit, Edi Rama do marrë postin e Drejtorit te Partizani.

“Vendimi për të larguar trajnerin Iuliano është marrë nga Moxhi dhe po ashtu riemërimi i Sulejman Starovës në krye të pankinës është po vendim i Moxhit, i cili po bën ndryshime. Nga informacionet që kam, Partizani ka nisur një bashkëpunim edhe më një ish-sportist.

Bëhet fjalë për Olsi Ramën, i njohur si dashamirës i klubi. Do të jetë Drejtor i Përgjithshëm. Ky emërim ka qenë një vendim i presidentit të klubit, Gaz Demi”, tregoi Fationi gjatë emisionit të djeshëm.

1 COMMENT

  1. lane name ;;;; vetem miq dhe korrupsion ;;;; vellai i EDI RAMES EDHE EDIN DUHET TA HIQNI SE ESHTE KORRUPSION…. TANI FUT EDHE VELLAIN NE VALLE ….MJERE SPORTI ..MJERE SHQIPTARE NE CFARE DUARSH KENI RENE ..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.