Velina e Ermal Mamaqit është kushërira e politikanit “kaubojs”

Kliko per me shume info

Kejvina Kthella është velina më e re e emisionit “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Ajo erdhi bujshëm në media, pas daljes së parë televizive, me kërcimin e saj erotik.

Kliko per me shume info

Por nga dita në ditë, vajza po zbulon jo vetëm bukurinë dhe format seksi, por po tregon edhe jetën e saj.

 

 

Në emisionin e kësaj të shtune ajo zbuloi se kishte kushëri ish deputetin, Eduard Ndocaj.

Në momentin që në emision po zhvillohej një lojë, me fotot e personazheve të njohur, Kejvina ka thënë se Eduart Ndocaj është kushëriri i saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.