Vdes nga mbidoza, postimi i fundit në rrjetet sociale i vajzës së aktorit të njohur

Kliko per me shume info

Vajza e aktorit të njohur kosovar Çun Lajçi, Bubulina Lajçi Ka humbur jetën në moshën 34-vjeçare.

Ajo është gjetur e pajetë ditën e sotme në lagjen “Dardania” të Prishtinës, dhe policia dyshon se vdekja ka ardhur si pasojë e mbidozës së drogës.

Kliko per me shume info

Në një vështrim në rrjetet sociale, shihet se postimi i fundit i Bubulinës ka qenë një këngë e Eminem dhe Byonce,”Walk on ëWter”, mbi të cilën shkruan: “Duke festuar sukses”.

Bubulina ka qenë me profesion aktore. Stafi i lajmifundi.al i shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes. /lajmifundit.aL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.