Vdekja e Adelës, Adi: Di shumë halle të saj, ndoshta ato brenga e çuan drejt atakut

Kliko per me shume info

Disa ditë pas vdekjes së papritur të gazetares bukuroshe, Adelajda Xhamani, flet Adi Pojana.

Ky i fundit, po ashtu ish- konkurrent i BB, në të njëjtin edicion me Adelës, ka folur më shumë për të dhe për mënyrën si ai e njihte atë.

Kliko per me shume info

”Me Adeljdën ishim shumë miq. Unë di shumë halle të Adelajdës. Ndoshta ishin ato brenga dhe halle që mund ta kenë çuar drejt atij ataku.’’-tha Adi. “Kush e donte Adelajdën, t’a deshte sa ishte gjallë.”-shtoi ai.

Adi tha se edhe pse e mban veten për një njeri të fortë, është prekur shumë nga humbja e saj, madje në njëfarë kuptimi edhe më shumë sesa kur humbi nënën, pasi ishte diçka e papritur.

"In memoriam Adela Xhamani" – Adi Pojana: "Kush e donte Adelajdën, t'a deshte sa ishte gjallë. Nuk kam frikë nga vdekja por nga vuajtja".

Posted by TOP SHOW on Freitag, 3. November 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.