Vangjush Dako sfidon publikisht Lulzim Bashën: Hajde në shesh

Kreu i PD Lulzim Basha deklaroi pak ore me pare se Vangjush Dako eshte pergjuar ne biseda me trafikante per te blere votat e zgjedhjeve te 25 qershorit.

Ne nje reagim flake per flake nga kryebashkiaku i Durresit, Dako e sfidon Bashen dhe i kerkon ballafaqim.

Kliko per me shume info

REAGIMI:
Me Lulzim Bashën jam i gatshëm të ballafaqohem në cdo studio apo shesh publik, për të gjitha ato që ai dhe altoparlantët e tij bërtasin për mua prej vitesh tashmë!

LEXO EDHE:  Paralajmëron Bushati: Ja çfarë do bëj me Ramën javën tjetër

E vetmja gjë qe nuk bëj dot për Lulzimin dhe partinë e tij është të fitojnë Durrësin, të cilin e kanë humbur thellë dhe më thellë, duke rënë poshtë dhe më poshtë në gropën që janë munduar të më hapin mua.
Gjithë të tjerat me kete lloj soji janë humbje kohe. Keqardhje për gjithë ata që dëgjojnë akoma Lulin dhe këtë opozitë pulash të lagura që bëjnë sikur janë ujq të tërbuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here