Valbona Selimllari braktis Tv Klan, shfaqet në televizonin Ora News

Ajo është një nga figurat më të dashura të ekranit për publikun shqiptar.

Kliko per me shume info

Ish-missin, e kemi parë gjithnjë në ekran në prezantime spektaklesh dhe anëtare jurie.

Por së fundmi në media po qarkullon lajmi se Valbona do të ketë një emision të sajin, në televizionin Ora News.

Ndërkohë ende nuk është zbuluar formati i emisionit që ajo do të drejtojë. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.