Vajza shtatzënë kërcënon: “Jam 4 muajshe shtatzënë, 4000 pëlqime dhe unë nuk do të abortoj”

Kliko per me shume info

Numri i pëlqimeve në fotot e postuara në rrjete sociale si “Facebook”, “Instagram” etj është kthyer në fiksim për njerëzit. Rasti më i fundit është i një vajze të re e cila ka shokuar të gjithë ndjekësit me postimin e saj. Ajo ka postuar një foto me barkun e rrumbullakosur dhe kërcënon se nëse nuk merr 4000 pëlqime do e abortojë bebin.

“4 muaj shtatzënë, 4000 pëlqime dhe unë nuk do të abortoj”, shkruan ajo në Twitter.

Kliko per me shume info

Vajza e ka arritur atë që donte dhe ka marrë jo 4000, por 10.000 pëlqime, por edhe një reagim shumë të ashpër nga ndjekësit.

Më vonë ka reaguar edhe babai i fëmijës. “Në vend që të më thoje se është fëmija im, ti vendose të shkruash në Twitter këtë budallallëk?”, shkroi ai në Twitter.

Ndërsa ajo i ka shkruar: “Më vjen keq që e more vesh kështu. Prandaj të kërkova para por ti më bëre bllok. Më blloko përsëri tani”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.