EMRI/ Kush është 23-vjeçarja nga Orikumi që humbi jetën në aksident te “Kthesa e Patosit”

Kliko per me shume info

Ditën e sotme, një aksident tragjik i mori jetën një 23-vjeçareje nga Orikumi.

Rreth orës 03:15, në aksin rrugor Patos– Fier, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në kanal mjeti tip “Benz” me targa AA 551 OB.

Kliko per me shume info

Si pasojë është aksidentuar rëndë drejtuesi i mjetit, shtetasi Taulant Ershani, 27 vjeç, banues në Patos dhe ka gjetur vdekjen pasagjerja e identifikuar si Maltiana Hënaj, 23 vjeçe, banuese në Orikum.,

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.