Vajza 26- vjeçare i pret me gërshërë organet gjenitale të dashurit

Një 26-vjeçare i ka prerë më gërshërët e kopshtit organet gjenitale të dashurit të saj 14 vjet më të madh në moshë.

Brenda Barattini, me profesion arkitekte ka sulmuar të dashurin e saj, 40- vjeçar, mëngjesin e së dielës në qytetin e Cordobas, teksa ai ka qenë në gjumë, raporton Daily Mail.

Kliko per me shume info

40- vjeçari, është dërguar menjëherë në spital, pasi ka humbur një sasi të madhe gjaku.

LEXO EDHE:  Mësoni pse nuk duhet ta mbani kuletën në xhepin e pasmë

Policia ka bërë të mundur arrestimin e 26- vjeçares. Ende nuk dihen shkaqet që e quan të rënë të ndërmerrte këtë veprim.

Mësohet se ajo ka shkuar në mëngjes herët në shtëpinë e tij dhe më pas me gërshërët e kopshtit i ka prerë atij organet gjenitale.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here