Urimi special i gazetares: “Kemi aq shumë vite bashkë sa rrezik u ka ardhur edhe moda këtyre rripave të kryqëzuar!

Kliko per me shume info

Sot moderatorja e njohur Anjeza Maja feston ditën e saj të lindjes.

Kliko per me shume info

Një urim special i vjen nga mikesha e saj më e mirë, gazetarja Mira Kazhani.

Gazetarja e uron Anjeza Majën me fjalë të përzgjedhura aq bukur e me ngrohtësi që vetëm një mikeshë e vërtetë di ti përcjellë.

“Kemi aq shumë vite bashkë sa rrezik u ka ardhur edhe moda këtyre rripave të kryqëzuar!

Vitin tjetër të të gjejë ditëlindja në një vilë me pamje nga pylli, me ndonjë bebe në plan, me ndonjë kek në furrë dhe me mua tek dera që vij për vizitë dhe të them: edhe 100 vjeç. Ti do më thuash: shyqyr që erdhe se nuk jetohet pa ty”, shkruan gazetarja e njohur përkrah fotos së postuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.