Shkel urdhrin e mbrojtjes dhe bën për spital gruan, arrestohet 56-vjeçari

Një 56-vjeçar në Këlcyrë të Përmetit është arrestuar nga policia për dhunë në familje. Safet S.

Akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij me iniciale A.S. Policia bën me dije se gruaja ishte më urdhër mbrojtje të lëshuar më datë 14 shtator të këtij viti pasi ishte dhunuar edhe më parë nga burri i saj.

LEXO EDHE:  Gjyqi i kuksianëve, Braimllari: Rama s'mund t'i mbyllë gojën çdo shqiptari, ne do të vazhdojmë
Kliko per me shume info

Materialet në ngarkim të 56-vjeçarit Safet S. i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here