Urbani i “Unazës së re” në Tiranë përplas gjyshen dhe nipin

Kliko per me shume info

Urbani i linjës “Unaza e re” në Tiranë është përfshirë në një aksident paraditen e sotme.

Mësohet se ky urban ka përplasur dy këmbësorë, të cilët rezultojnë të jenë një gjyshe së bashku me nipin e saj.

Kliko per me shume info

Sipas informacioneve aksidenti ka ndodhur në bulevardin “Dëshmorët e kombit”, paraditen e sotme.

Policia njofton se të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Urbani që pa përplasur këmbësorin ishte i linjës “Tirana e re”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.