E rallë në Vlorë, një ujk fotografohet duke “shëtitur” nëpër trotuare

Kliko per me shume info

Janë përballur me një situatë të frikshme disa kalimtarë dhe banorë të zonës që ndodhet vetëm pak metra larg qytetit të Vlorës.

Në fshatin Babicë, në rrugën nacionale është parë teksa “shëtiste” qetësisht një ujk në mes të ditës.

Kliko per me shume info

Siç duket edhe nga fotot, ujku nuk e ka patur problem të qëndrojë edhe para automjeteve në rrugë, duke shkaktuar frikë dhe panik. Në këto kushte, banorët ndoshta duhet të tregohen më të kujdesshëm dhe të marrin masa nëse përballen më me kafshë të egra në rrugë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.