Uefa Champions League, bën ndryshime në vitin e ardhshëm

Kliko per me shume info

Ndeshjet e këtij kompeticioni nuk do të luhen më në orën 20:45, por në 21:00. Vendimi është marrë nga Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s dhe do të emplemetohet që nga viti i ardhshëm.

Sipas skemës së re do të luhen 2 ndeshje në orën 19:00 dhe të tjerat në orën 21:00.

Kliko per me shume info

Këto ndryshime janë në vazhdën e modifikimeve që po bëhen për të përmirësuar këtë kompeticion.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.