U zhduk pasi hipi në tragetin e Durrësit, ja pistat e hetimit për avokatin Muça

Kliko per me shume info

Kanë kaluar 10 ditë nga zhdukja e avokatit Besnik Muça, por ende nuk ka asnjë të dhënë për vendodhjen e tij.

Sipas burimeve nga policia e Durrësit, në sistemin TIMS rezulton se avokati Muça ka bërë check in në portin e Durrësit, por nuk dihet me saktësi ku mund të jetë zhdukur.

Kliko per me shume info

Për këtë ngjarje sipas Panoramës policia ka ngitur dy pista hetimi për ngjarjen e mistershme.

E para, Muça mund të jetë vetehedhur në det ose mund të jetë shtyre nga persona të tjere dhe e dyta nëse 54 vjeçari ka pasur ndonje konflikt të mëparshëm me ndonjë nga klientët e tij gjë që ngre dyshime për pengmarrje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.