U puth në buzë me vajzën e Barack Obamës, zbulohet kush është djali “misterioz”

Kliko per me shume info

Vajza e ish-Presidentit amerikan Barack Obama, Malia Obama është fotografuar duke u puthur me një djalë misterioz.

“Daily Mail” ka zbuluar se kush është. Ai quhet Rory Farquharson 19 vjeç dhe është nga Britania e Madhe. Ai është një student që ndjek studimet në Harvard, pikërisht në të njëjtin universitet ku studion edhe Malia Obama.

Kliko per me shume info

Mesa duket dy të rinjtë kanë krijuar afrimitet me njëri-tjetrin. Rory dhe Malia u fotografuan nga kamerat në momente intime para ndeshjes së futbollit ditën e shtunë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.