U përdhunua nga i riu, zbardhet dëshmia e vajzës nga Tirana

Kliko per me shume info

Zbardhet dëshmia e vajzës e cila pretendon se është përdhënuar nga një 25-vjecar në Tiranë.

“Më hyri në banesë dhe më përdhunoi”, mesohet te jete shprehur e reja e cila per shkak të gjendjes së rënduar psikologjike nuk ka dhënë shumë detaje për autorin i cili tani eshte shpallur ne kërkim.

Kliko per me shume info

Por ajo ka thene se e kishte të njohur.

Pritet që vajza t’i nënshtrohet një ekzaminimi mjekoligjor për të vërtetuar nëse është abuzuar apo jo prej të riut.
“Më datë 31.10.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin G.J.,vjeç 25, banues në Tiranë, pasi dyshohet se, ka hyrë në banesën e një shtetaseje dhe dyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë. Punohet për kapjen e G.J. Neni 102 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.