U nisën për pushime, humbën fëmijën e parë

Kliko per me shume info

Ish-aktori i spektaklit “Portokalli” i ftuar në emisionin “Rudina” ka treguar një nga ngjarjet më të dhimbshme të jetës së tij.

Erion Isai dhe bashkëshortja e tij treguan se si kishin humbur fëmijën e tyre të parë.

Kliko per me shume info

Isai rrëfeu se para se të vinte në jetë vajza e tyre, Ajër, bashkëshortja e tij ka pasur edhe një shtatzëni tjetër.

‘Ne nuk e dinim në fakt që Ajlin ishte shtatzënë dhe u nisëm për disa pushime të çmendura, gjatë së cilave ajo pësoi një abort spontan.’-rrëfeu aktori.

Arrdhja në jetë e vajzës së tyre Ajlin u ka ndryshuar jetën duke i bërë të lënë pas çdo        trishtim.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.