U fejuan një muaj më parë, Seldi publikon foto të Mimozës nga shtrati

Kliko per me shume info

Ata të dy prej pak ditësh kanë publikuar këngën e fundit “Dashni”, e cila ka marrë mjaft pëlqime nga publiku.

Çifti i ri i këngëtarëve Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, kanë vetëm pak kohë që kanë njoftuar për fejesën e tyre.

Kliko per me shume info

Suksesi i lidhjes mesa duket po jep rezultate edhe në profesion pasi në vetëm pak ditë dyshja ka marrë një milion klikime.

E për të gëzuar për këtë sukses Seldi ka fotografuar Mimozën teksa fle dhe në Instagram ka postuar foton e saj.

”Zgjohu @mimozashkodra se u bo 1 milion shum flm tgjithve 1 milion per 4 dit”, ka shkruar Seldi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.