U arratis një ditë më parë dhe tronditi policinë, vetëdorëzohet autori në Sarandë

Kliko per me shume info

Ka zgjatur vetëm një ditë arratia e Ermir Idrizllarit, i cili u iku policëve me pranga në duar. Sipas informacionit zyrtar, 26 vjeçari është vetëdorëzuar në komisariatin e policisë.

Në banesën e tij, një ditë më parë gjatë operacionit antidrogë, u zbuluan 22 kg kanabis sativa. Idrizllari akuzohet edhe për grabitje.

Kliko per me shume info

Të hënën ai u arrestua bashkë me disa persona të tjerë, por në një moment mundi t’u ikte policëve të shoqërimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.