Turi e thotë troç: Orinda ka këngë që janë kot fare

Kliko per me shume info

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet e showbiz-it shqiptar më të pëlqyer në vend. Të dy e nisën karrierën e tyre si këngëtare dhe muzika ishte si një trampolinë për të arritur suksesin që kanë sot.

I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani, Turi ka qenë shumë i sinqertë dhe ka folur troç ku ka treguar se ka këngë të Orindës të cilat ai nuk i pëlqen dhe këtë e thotë pa dorashka, shkruan In Tv.

Kliko per me shume info

Ai ka treguar se kënga “Oqean” është e preferuara e tij por gjithashtu ka thënë se ka këngë te Orindës qe nuk i pëlqen fare, madje ka edhe kenge kot fare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.